August 2011

Prayers burn, burn black

9. august 2011 at 18:46 | Lili |  Lili
Ráda napíšu další nezávaznej článek, kterej nebude nikdo číst. Pravděpodobně jen proto, že se potřebuju vypsat.
Od tý doby co začali prázdniny mám pořád a neustále jenom depky. Nevim jestli to je tim, že mám mnohem víc času o všem přemejšlet. Každopádně už mě všechno - nedá se to říct jinak - sere. Nic nevystihne můj stav líp než tohle slovo. Štve mě prakticky všechno. Štve mě to, že neumim poznávat nový lidi. Štve mě to, že mám malý sebevědomí. Štve mě to, že nikomu nevěřim a to jenom díky lidem, který jsou kolem.
Lidi řikaj, že nemaj rádi lidi co depkařej. Já přiznávám, že se neumim změnit, a že nedokážu bejt silná. Je těžký držet se pořád v dobrý náladě a vidět všechno z lepší stránky. Poslední dobou mě všechno akorát znechucuje a odpuzuje. Tak mi někdo poraďte co dělat... Já bych noc ráda nedepkařila! :D
Když vám někdo bodne kudlu do zad, poznamená vás to. I když to je celá věčnost, tak mě to pořád štve. I když si to vykládám, ze všech stran, štve mě to sakra. Život je opravdu svině a lituju všechny lidi, který to prokouknou moc pozdě.
I když někdy by bylo fajn vidět svět růžovejma brejlema. Vážně bych byla ráda zase to malý děcko, který se nemusí o nic starat. Připadám si jako hroznej debil, když sem tohle napíšu. (Navíc, když vás lidi co sem choděj znaj.)

Tumblr_lp0exvlc1l1qd15bio1_500_large
(to by mi možná trochu zvedlo náladu :D)

Teď trochu s nadsázkou.
Přes prázdniny se ze mě stal hroznej pesimista, co? To já nerada, ja bych radši byla realista. Nenávidim to jak prožívám každý léto, užiju si z něj vždycky jenom hroznou chvilku a zbytek dopadá takhle.
A víte co? Pomohlo mi to, že jsem to sem napsala! Neptejte se mě proč! Ale pomohlo! HAHA