June 2011

just photography

29. june 2011 at 17:20 | Wee |  Wee
Zítra mi od devíti hodin ráno začínají prázdniny. Trošku mě děsí vysvědčení, ale doufám, že dopadne tak jak si myslím - trojka z matiky a jinak jedničky a dvojky. No, na prázdniny si asi budu muset koupit něco jako shrnutí literatury, kvůli příjimačkám na střední. Já totiž nemůžu chtít jít na gympl zdrávku, nebo tak něco, já jsem si usmyslela, že se prostě dostanu na uměleckou školu, nejlíp ,,umění a management" , reklamní fotografie, nebo užitá fotografie. hahaaa
Prázdniny. Zejtra večer jedu do Holandska, do Amsterdamu. Ze všech měst, ve kterých jsem doposud byla jsem si Amsterdam oblíbila nejvíc, takže se tam těšim. Asi 15. poletim s babičkou na tejden do Chorvatska na Istrii, nooo a pak prej týden v Luhačovicích s tím, že PREJ z Luhačovic pojedem na výlet do Vídně, do Budapešti, do Bratislavy a nevim kam ještě, ale myslim, že to tak nebude:D. Původně jsem měla jet na jeden den na Rock For People, ale nějak to nevyšlo, takže až příští rok.

Achjo, nesnášim když všem na koncertě zalehnou uši a neslyšej ty druhé. Abych to vysvětlila - na koncertě bring me the horizon se se mnou začal bavit jeden kluk a díky mojí chvilkový hluchotě (ehm, jsem fakt češtinářka:DD) jsem mu nerozuměla, jak se jmenuje, grrr. Hlavně že vim, že není z Prahy, hm.:D

Prič se mi zdá, že se blog.cz změnil? Najednou všichni mluví o Lady Vanilce a..dalších:D a..prostě se to změnilo:D. Myslím to tak, že kdybych sem psala pravidelně, tak už bych to nevydržela a založila si Tumblr nebo aspoň blogspot.

Jsem se nějak rozepsala, to bude tim, že jsem tady dlouho nebyla a teď to chci nějak dohnat:D.

Tumblr_ln4u3htvkl1qfycj2o1_500_large

jednou tam budu bydlet.
Wee

co bude dál

1. june 2011 at 22:43 | Wee |  Wee
Proč sedět celý dny u počítače, když je jaro a venku je hezky (no, nesnášim vedro, ale tak víte jak:D). Nechci ztrácet čas u blogu a facebooku, když ho můžu trávit i jinde.
Poslední dny se bavim vysedáváním na letný (stalin/u kyvadla) s kamarádkou, skejťákama co po nás chtěj cíga a marnými pokusy o triky na skejtu. Tahám mámu do centra, protože hledám černobílý pruhovaný kalhoty a nemůžu je nikde sehnat. Už hodně dlouho jsem nebyla na žádnym blogu, kromě našeho a ani pořádně nevím, kdo patří mezi nejslavnější blogerky, dá-li se tomu tak řikat. Nemam nápady na články, píšu akorát deník, který nikoho nezajmá, ale stejně.
Začnu psát povídky! Hm, ale jakej příběh, téma?
Články na téma! Ale kde sehnat neohrané téma?
Blog se zaměřením na celebritu? Díky ne.
Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

>vidíte, ani smysluplnej článek neumim napsat:D


-->zamilovala jsem se:D