May 2011

dark sunny

7. may 2011 at 18:54 | Wee. |  Wee
Ahoj^^
Ve středu jsme byli se školou v Drážďanech, takže nákupy, nákupy a nákupy! Ani jsem si nekupovala oblečení, spíš doplňky. No jo, takový blbosti typu přívěšek který vypadá jako harmonika a fakt hraje, nebo piercing do rtu který mam teď v uchu, ale tak jsou to dokonalý blbosti.
Včera jsem byla s kamarádkou na koncertě Comeback Kid (a 4 dalších). Čekala jsem to teda mnohem horší, nakonec to byl ale další z nejlepších koncertů na kterých jsem byla^^ Jo, to řikám o všech, ale teď to myslím vážně:D.
Tenhle článek vlastně píšu kvůli tomu, aby tady nebylo to video co jsem dám jen tak. Sice to s timhle všim vůbec nesouvisí, ale to nevadí.


Vážně. Nikdy jsem neviděla nic dokonalejšího, roztomilejšího, a jak já ráda říkám, plyšovějšího.<3

skate, mayday, německo, comeback kid, aneb nejlepší tejden.

3. may 2011 at 15:50 | Wee. |  Wee
Ahoj. Jak to tak vypadá, začnu si psát seznam co chci k Vánocům a narozeninám, protože je toho víc než dost a špatně se to pamatuje. Takže tašku, steely, pásek s underoath (co řešit, napíšu to zjednodušeně > vykoupit redraven.) a tak dále.
O víkendu jsem byla na skejtu, stále neumim ollie, jaký překvapení:D. Nemůžu za to, že mi chybí rovnováha no. V uchu mám roztahovák kterej máma včera objevila, takže bych ho správně měla vyndat, ale..ono to počká.
K titulku. V neděli jsem byla s kámoškou na Mayday festu, kterej pořádala antifašistická organizace (antifa). Bylo to fáájn, až na to, že asi hodinu hráli PSH, Hugo Toxxx a nevim kdo všechno (tož rapový hvězdy který fakt nemusím) a nenašli jsme tam jednoho kamaráda.
Zítra jedem se školou do Drážďan. Hlavně nakupovat. Což mi připomnělo, že bych se měla jít podívat do schránky, jestli už přišlo na poštu objednaný oblečení. Proč ale musí být tak hnusný počasí?:/ Zrovna teď. Jsem asi dost naivní když doufám, že se to do zítřka zlepší..

Tumblr_lk4i8gew2p1qhjs6uo1_1280_large

Mimochodem jo, pořád tu slibuju články na téma, ale mě víc baví deník. Tam aspoň můžu vypsat svoje myšlenky s tím, že je v celku jedno, jak to na sebe nenavazuje a jak moc to nedává smysl:).

Wee.